preloader
Kapak Fotoğrafı
  45 Dakika Seans Ücreti: 499 ₺
 • TOPLAM SEANS

  2 Seans Tamamlandı

 • TOPLAM DANIŞAN

  1 Kişi Seans Aldı

Örnek Uzman

Örnek Uzman

Klinik Psikolog

Örnek Uzman, lisans eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Baklacı, lisans eğitimi boyunca özel bir danışmanlık merkezinde gönüllü staj yapmış ve mülteci yardımlaşma ve dayanışma derneklerinde dezavantajlı gruplarla gönüllü çalışmalar yürütmüştür.

2021 yılından bu yana
 profesyonel olarak; yetişkin danışanları ile psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; psikolojinin çeşitli alanlarında kongre ve seminerlere katılmış ayrıca Travma Sonrası Kabul ve İyileşme, Psikolojik İlkyardım, Bağımlılık, Nöropsikolojik Testler ile ilgili eğitimler ve sertifikalar almıştır. Mezuniyetinin ardından, Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan aldığım Panik Bozukluk, Agorafobi, Sosyal Kaygı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu ve Depresyon modüllerini içeren Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimini tamamlamıştır. Seanslarını bu ekol doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Depresyon, panik bozukluk ve agorafobi, sosyal kaygı bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, yaygın kaygı bozukluğu alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Örnek Uzman, Seans Ara bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Göçmen Psikolojisi,Depresyon,Cinsel Terapi,Aile Danışmanlığı,Obsesif,Kompulsif Bozukluk (OKB),Öfke Kontrol Problemleri,Bireysel Danışmanlık,Panik Bozukluk,Öz Güven Problemleri,Travma,Yetişkin Psikoterapisi,Fobiler

2017-2021
Lisans
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Psikoloji

 • TOPLAM SEANS

  2 Seans Tamamlandı

 • TOPLAM DANIŞAN

  1 Kişi Seans Aldı


img
Demo Kullanıcı

Danışan

Sorunsuz seans gerçekleştirdim.

img
Demo Kullanıcı

Danışan

Süreç kötüydü